Програми підтримки сільського господарства від Уряду

Урядова програма підтримки утримання корів 900 гривень на голову

Хто може отримати

Дотація надається надається суб’єктам господарювання, юридичним особам та власникам корів, що утримують ідентифікованих та зареєстрованих корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності за кожну наявну станом на 1 січня та на 1 липня поточного року.

Як отримати

1

Заповнити заявку та підготувати мінімальну кількість документів:

  • довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;
  • копію звіту про стан тваринництва (форма 24-сг) станом на 1 січня поточного року та відповідно на 1 липня поточного року;

Важливо – кількість корів, яку суб’єкт подає до Держстату має відповідати кількості корів, які внесені до Реєстру тварин на відповідну дату.

  • довідку з контролюючего органу, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості. Довідка подаеться у паперовій або електронній формі.

2

Подати до 1 травня та до 1 жовтня до Мінагрополітики заявку та документи. Документи подаються у паперовому вигляді.

Мінагрополітики звертається до Адміністратора Єдиного державного реєстру тварин для підтвердження кількості ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку поголів’я корів станом на 1 січня та на 1 липня поточного року. Вчасно поданими вважаються заявка та документи, які надійшли до Мінагрополітики та зареєстровані в системі електронного документообігу. Датою надходження вважатиметься дата реєстрації документів! 

Документи, подані не в повному обсязі, повертаються суб’єкту господарювання у п’ятиденний строк. Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.


3

Отримати бюджетні кошти, що надійшли на рахунок, відкритий у банку. Дотація за утримання корів надається на безповоротній основі двічі на рік.


Увага: у разі зменшення поголів’я корів на 1 січня, на 1 липня поточного року та 1 січня наступного року порівняно з поголів’ям, на яке було отримано дотацію за утримання корів, наявних на 1 липня попереднього року, 1 січня та 1 липня поточного року відповідно, дотація за утримання корів суб’єктам господарювання, які є юридичними особами і власниками корів, не надається за поточний звітний період.


Заявка для отримання дотації за утримання корів 2019

Урядові програми підтримки сільського господарства – просто, прозоро, надійно

 Подробиці на minagro.gov.ua